Emlak Ofisleri için Web Sitesi Sahibi Olmanın Faydaları

Emlak Ofisleri için Web Sitesi Sahibi olmanın faydaları. Web tasarım bireysel olarak da yapılsa kurumsal olarak da yapılsa en önemli amaç Ulaşılamayan kitlelere ulaşarak Sizden, Hizmetlerinizden ve Portföyünüzden haberdar olmalarını sağlamaktır. Bu temel amaçların yanı sıra sağlayacağı diğer faydaları genel hatları ile şöyle sıralayabiliriz.

  • Coğrafi farklılıkları ortadan kaldırır. (Siz İstanbul’da bir Emlak Ofisi olabilirsiniz online ortamda Diyarbakır’daki bir Mülk Sahibi de bu web siteniz aracılığı ile size ulaşabilir)
  • Emlak Ofisinizin camına yapıştıracağınız bir kampanyayı sadece yoldan geçenler görebilir. Fakat bu duyuru ve kampanyaları online ortamda daha geniş bir çevreye ulaşabilirsiniz.
  • Web Siteniz, Emlak Ofisi  için artı bir değer ve prestijdir. İletişim Bilgilerinizi açık ve net yayınlamış olursunuz.
  • Online ortamda yapılacak doğru reklam çalışmalarıyla basılı materyallerden kurtularak maliyetleri düşürebilirsiniz.
  • Daha fazla müşteriye ulaşarak satış rakamlarınızı artırabilirsiniz.
  • Daha şeffaf bir duruş sergileyerek müşteri gözünde ulaşılabilir ve güven veren firma izlenimi sağlayabilirsiniz.
  • Arama motorlarında üst sıralarda olarak müşteri kitlenizi ve satışlarınızı artırabilirsiniz.
  • İşletmenizin alan adı uzantılı Mail adreslerinizi kullanarak hem kurumsallığınızı arttırabilir aynı zamanda Personeliniz için de firma uzantılı mail adresleri kullanabilir, İşletmenizi ilgilendiren yazışmaların işletme içinde kalmasını da sağlamış olursunuz.  

Web tasarım yaptırmakla aslında iş bitmez. Web tasarım ardında sizin sitenizde belirttiğiniz kalitede hizmeti gerçekten sunmanız gerekir. Unutmamanız gerekiyor ; nasıl ki sizin işinizde bulunduğunuz semtteki tek firma siz değilseniz, internet ortamında bu hizmeti sunan tek firma da siz değilsiniz. Rakipleriniz burada daha fazla. Bu nedenle hizmet kalitenizi de artırarak ön plana çıkmak akılcı bir yatırım olacaktır. Web sitenizde sadece gerçek bilgileri paylaşarak müşteri adaylarınıza güven sağlamak çok önemlidir.

Gayrimenkul danışmanları için kişisel bir internet sitesi sadece gayrimenkul geçmişini, çalışma prensibini, satılık ve kiralık gayrimenkullerinin listesini paylaşacağı bir alan olmakla birlikte; emlak ile ilgili tecrübelerini aktarabileceği bilgileri içeren yazılarına da yer verebileceği, bu sayede müşterilerin gözünde daha etkili ve saygın bir konuma yükselmesine de sağlar.

Gayrimenkul Ofisi ve Gayrimenkul Danışmanları için kaliteli bir internet sitesinin en önemli faydalarını kısaca sıralayalım

Daha çok görünürlük sağlarsınız.

Bir internet sitesi açmak, adınıza içerik eklemenize ve trafiğinizi listelemelere yönlendirmenize izin verir. Bir başka deyişle görünürlüğünüzü artırır. Diyelim ki, İstanbul Tuzla bölgesinde Gayrimenkul Danışmanlığı yapıyorsunuz ve ağırlıklı olarak ticari gayrimenkul üzerine yoğunlaştınız. O zaman Google aramalarında “Tuzla Satılık Ticari Mağaza” başlığı altında sizin sitenizin adresi ve ilanlarınız öne çıkabilir. Tabii sitenizi kaliteli içerikler, site ziyaretçilerine değerli bölge emlak bilgileri veren yazılar eklemeniz halinde, organik anahtar kelimelerin kombinasyonu arama motorlarına hitap eder ve doğrudan görünürlüğü artırır.

Bölgenizin tanınan ismi olabilirsiniz.

Her Gayrimenkul Ofisi ve Gayrimenkul Danışmanının uzman olduğu, yakından tanıdığı  bir bölge vardır. Faaliyette bulunduğunuz bölgede Tanınan Güvenilen ve bilgi sahibi bir Emlak Ofisi olmak isteyenler içinde de internet sitesi pek çok fırsat sunar. Sitenizde yapacağınız her türlü içerik girişinizde anahtar kelime olarak bölgenizin adını geçirmek, sizin internet üzerinde de zamanla bölgenizle eşleşen bir isim olmanızı sağlayacaktır.

Ayrıca Sosyal Medya Hesaplarınızı da duyurarak daha etkin Sosyal Medya Pazarlaması Yapabilirsiniz.

Müşteri memnuniyetiniz artar.

Sahip olduğu gayrimenkulü satmanızı isteyenler, evleri için onlara en iyi fiyatı alabileceğinizi ve hızlı bir şekilde satabileceğinizi bilmek ister. Alıcılar ise, pazarı bildiğinizden ve hayalindeki evi mümkün olan en düşük fiyata almalarına yardımcı olacağınızdan emin olmak ister. İnternet sitesinde emlak ile ilgili farklı beklentilere sahip her kesimden kişiye seslenecek bir ifade dili oluşturursanız, müşteri memnuniyetinde rakiplerinizden bir adım önde olmayı başarırsınız.

Etki alanınız genişler.

Emlak Alım, Satım, Kiralama vb. hizmetler sunarak memnuniyetini sağladığınız müşterilerinizden internet sitenizde yayınlamak üzere kısa mesajlar isteyebilirsiniz. Böylece mevcut müşterilerinizin olumlu yorumları, size potansiyel müşterilerle kuracağınız iletişimde olumlu referanslar olacaktır. Bu çerçevede bir internet sitesi size istediğiniz alanı sunar.

İçeriğinizin Kalitesi, Yenİ fırsatlar yeni müşteriler getirir.

İnternet sitenizde kullanacağınız ifade dili kadar önemli olan iki konu, Türkçe yazım-imlâ kurallarına uymak ve ilgi çekici kısa yazılara yer vermektir. Tabii sitenizin görselliğine de dikkat etmelisiniz. Estetik açıdan ilgi çekici, hızlı, anlaşılır, kullanıcı dostu bir site size emlak dünyasında yeni kapılar açabilir.

Saydığımız pek çok işlemi Vitrinlikemlak.com Kurumsal Paketlerimizle sağlayabilmekteyiz.

Vitrinlikemlak Pro Paket Seçeneğimizle Vitrinlik Emlak Programı Kullanımı, www.vitrinlikemlak.com Sınırsız İlan Hakkı , ve Firmanıza Özel Web Sayfası Hizmetini Alabilirsiniz.

Tüm Paketlerimizi içeriklerini ayrıntılı İncilemek için http://www.vitrinlikemlakyazilimi.com/satinal.html  linkini ziyaret edebilir veya bilgi@vitrinlikemlak.com mail adresimize e-posta gönderebilir, 05357245358 nolu WhatsApp Numaramızdan bilgi edinebilirsiniz.

Emlak Ofisleri için Web Sitesi Sahibi Olmanın Faydaları