Evler Artık Daha Akıllı

Evler Artık Daha Akıllı.

Bir zamanlar Bilim Kurgu Filmlerinde gördüğümüz Akıllı ev otomasyonları evlerimizi uzaktan takip ve kontrol imkanı sağlıyor.

Son derece komplike ve pahalı Akıllı ev sistemlerin olduğu gibi, Ucuz ve pratik Kablosuz akıllı cihazları ile evinizde büyük değişiklikler yapmadan, hızlıca akıllı evlere dönüştürebilmek mümkün.

Akıllı Ev Otomasyonu gelişen teknoloji ve ucuzlayan malzemeler sayesinde hayatımıza hızla  girmeye devam ediyor. Pek çok kişi Akıllı Ev Otomasyonu sayesinde;

Enerji tasarrufu, 

Konfor, 

Emniyet,

Güvenlik 

sağlarken, evlerindeki akıllı cihazlar ile günlük işlemleri otomatik yapmanın keyfini çıkartıyorlar.

Akıllı Ev Çözümleri; Evinizdeki elektronik cihazların, Aydınlatma Ürünlerinin açılıp kapatılması, ısıtma-soğutma sistemlerinin, garaj ve giriş kapılarının, perde ve panjurların otomatik olarak kontrol edilmesi. Su baskınlarından ve muhtemel yangın tehlikelerinden korunma, bu tür sorunlardan anında haberdar olmak tehlikeye erken müdahele etme imkanı sağlamaktadır.

Akıllı evinize kuracağınız Su Basma ve Duman Sensörü, Gaz Sensörü sayesinde evinizi beklenmeyen tehlikelere karşı da koruyabilirsiniz.

Ütünüzü akıllı prize bağlarsanız evden çıktığınızda ütünüzü prizde unutsanız dahi cep telefonunuzdan akıllı prizinizi kapatarak ütüyü devre dışı bırakabilirsiniz.

Hiçbir zaman böyle kötü olayları yaşamamanız dileğiyle…